HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Elis Bakaj: Andora nje mundesi e mire per ne te rinjte
nga AlbaniaSoccer   E premte, 28 Maj 2010 17:48   pdfShtypEmail

elis_bakajMesfushori me i mire i kampionatit shqipetar Elis Bakaj i grumbulluar me skuadren kombetare ka folur per ndeshjen miqesore me Andoren.

“Kjo ndeshje eshte nje mundesi shume e mire per ne lojtaret e rinj dhe duhet te tregojme vlerat tona me te mira. Duhet ti shfrytezojme ne maksimum keto hapesira qe na jep trajneri Kuzhe”, ka perfunduar Bakaj.

Altin Ngjela


busy
komente