HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Edmond Kapllani: Duhet te fitojme me gola ndaj Andores
nga AlbaniaSoccer   E premte, 28 Maj 2010 18:13   pdfShtypEmail

Edmond_Kapllani.1jpgSulmuesi kombetares shqipetare Edmond Kapllani qe luan ne gjermani shprehet optimist per ndeshjen miqesore me Andoren.

“Nje ndeshje miqesore qe kerkon vleresim maksimal si c’do ndeshje tjeter. Nuk duhet te nenvleresojme kundershtarin. Duhet te kemi te njetin perqendrim pavaresisht kundershtarit qe kemi perball. Duhet ta fitojme me gola kete perballje”.

Altin Ngjela


busy
komente