HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 23 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kuqezinjte vijojne pergatitjet para Andores
nga AlbaniaSoccer   E diel, 30 Maj 2010 15:15   pdfShtypEmail
kombetarja_stervitjeEkipi kombetar ka zhvilluar sot seancen e rradhes stervitore.Ne oren 11:00 kuqezinjte nen drejtimin e trajnerit Josip Kuzhe kane vijuar pergatitjet per takimin e rradhes miqesor qe do te lujne te merkuren kunder Andores. Ne Kavaje aty ku kuqezinjte po sterviten Kuzhe ka zgjedhur te zhvilloje nje seance te lehte e cila nuk ka zgjatur me shume se 30 minuta.Ne fund kroati ka lajmeruar lojtaret se pasditja do te jete  e lire,e stervitja do te rifilloje neser ne oren 18:00 ne Durres

busy
komente