HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kuzhe zbardh formacionin anti-Andora
nga AlbaniaSoccer   E martë, 01 Qershor 2010 21:45   pdfShtypEmail

kombetarja_stervitjeNe porte do te aktivizohet Isli Hidi. Ne mbrojtje Vangjeli ne te djathte, Lila dhe Vrapi ne qender ndersa Agolli ne te majte. Ne mesfushe Duro do te luaj ne krahun e djathte, Bulku ne qender ndersa Hyka ne te majte. Skela do te jete disi i avancuar dhe para tij ne sulm do te luajne Salihi dhe Kapllani.

Enea Shtrepi

Hidi

Vangjeli Lila Vrapi Agolli

Duro Bulku Hyka

Skela

Salihi Kapllani


busy
komente