HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Josip Kuzhe tregon interes per portierin e Kalmarit, Etrit Berisha !
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 09 Qershor 2010 09:12   pdfShtypEmail

josif_kuzhe_suedi_konferenc_shtypPortieri 22-vjecar po zhvillon nje kampionat te shkelqyer me skuadren e Kalmarit ne Suedi. Paraqitjet e tij te mira kane zgjuar interesin e trajnerit te kombetares Shqipetare, Josip Kuzhe. Dicka te tille e ka pohuar trajneri i perfaqesueses se Kosoves, Albert Bunjaku.

Etrit Berisha ka deklaruar se per momentin nuk ka asnje kontakt zyrtar nga FSHF dhe se nuk eshte ne dijeni per keto fjale qe qarkullojne.

Dardanoz Zhilivoda


busy
komente