HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet/ Bakaj luan ne miqesoren Hanover-Crvena Zvezda 2-3
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 21 Korrik 2010 22:08   pdfShtypEmail

bakaj_stervitje_hanover_1_thumbSulmuesi i Dinamos Elis Bakaj qe per momentin po provohet te skuadra gjermane e Hanoverit, ka mundur te luaje per gjysem lojen e dyte ne miqesoren qe ky ekip zhvilloi kunder Cervena Zvezdes. Hanover po zhvillon fazen pergatitore ne Austri dhe per te mesuar fatin e tij, Bakaj duhet te prese edhe disa dite te tjera prove. Bakaj ka hyre ne loje ne pjesen e dyte dhe trajneri Mirko Slomka eshte shume i interesuar qe te shikoje se si luan mesfushori shqiptar. Atij i ka rritur kurreshtjen prezantimi i Bakajt, pasi ai luan ne te dyja krahet e mesfushes, ndonese ne takimin e sotem ishte me i perqendruar ne krahun e djathte. Akoma nuk dihet e sakte se per sa kohe do te stervitet bakaj me skuadren e Hanoverit

Enea Shtrepi


busy
komente