HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 05 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Serie B/ Ujkani vleresohet me noten 6 ne ndeshjen e fituar me Triestinen
nga AlbaniaSoccer   E premte, 27 Gusht 2010 10:29   pdfShtypEmail

ujkani_suedi_shqiperi_berg_goli_2Portieri kombetares Shqipetare, Sajmir Ujkani ka luajtur titullar ne ndeshjen e fituar nga skuadra e tij e Novares ndaj Triestines. Ai ka bere nje paraqitje te mire duke e ruajtur porten te paprekur per gjate gjithe lojes. Ne fund te ndeshjes ai eshte vleresuar me noten 6.

Ne minuten e 79-te eshte aktivizuar dhe Rijat Shala.

Kel Naraci


busy
komente