HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Parid Xhihani shenon dy gola ne fitore
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 19 Shtator 2009 18:02   pdfShtypEmail
parid_xhihani4Sulmuesi i Zaria, shqiptari parid Xhihani ka shenuar dy gola ne fitoren 3-1 te skuadres se tij ndaj Metalurgh Zaporishtia. Xhihani shenoi dy golat e pare te takimit ne minutat 6-te dhe 18-te duke i dhene avantazhin provizor Zarias 2-0. ne pjesen e dyte, miqte luajten me 10 lojtare. Keto ishin dy golat pare te Xhihanit kete kampionat.

Kel Naraci

busy
komente