HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Euro 2012/Admir Teli: Te marrim sa me shume ne keto dy ndeshje
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 30 Gusht 2010 14:44   pdfShtypEmail

admir_teli_qarabaghMbrojtesi shkodran Admir Teli qe luan ne kampionatin Azerbajxhanas me FK Karabakh sebashku me Ansi Agollin eshte grumbulluar nga trajneri Josip Kuzhe per dy ndeshjet eleminatore te vlefshme per Euro 2012. Ne daljen e tij per mediat ai ka folur per grumbullimin ne kombetare si dhe per objektivat e skuadres.

“Thirrja ime ne kombetare ka te beje me paraqitjet e mira qe une kam bere gjate ketyre tre viteve. Une jam munduar te jap me te miren per skuadrat qe kam luajtur duke fituar dhe nje vend titullari. Puna dhe stervitja me jane shperblyer duke u thirrur ne kombetare. Kemi dy ndeshje dhe ajo ndaj Rumanise eshte me e veshtira. Te marrim sa me shume pike ne keto dy ndeshje pasi nje fillim i mbare do te na ndihmonte ne ecurine e eleminatoreve te Europianit 2012”.

Altin Ngjela


busy
komente