HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Euro 2012/Kombetarja grumbullohet ne Durres
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 30 Gusht 2010 15:23   pdfShtypEmail

kombetarja_stervitjeEkipi kombetar Shqipetar eshte grumbulluar ne qytetin e Durresit ku dhe do te zhvilloje pergatitjet para nisjes ne Rumani ku dhe do te luaje ndeshjen e pare te vlefshme per eleminatoret e Euro 2012. Me skuadren nuk jane bashkuar akoma Salihi, Duro dhe Cana. Kombetarja ka zhvilluar stervitjen e pare ne oren 10:00. Ne oren 12:00 tre lojtare te kombetares Lila, Vila dhe Teli kane dalur ne konferenc per shtyp. Kombetarja do te udhetoje me daten 2-Shtator drejt Rumanise ku ne oren   19.00 do te stervitet ne stadiumin  “Ceahlaul”.

Altin Ngjela


busy
komente