HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 21 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Gjergj Muzaka : Ishte gol i paharrueshem
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 04 Shtator 2010 05:22   pdfShtypEmail
gjergj_muzaka_gol_rumani_shqiperi_Shenuesi i golit te barazimit per Shqiperine, Gjergj Muzaka nuk mund ti fshihte emocionet qe i kishte krijuar ky gol pikeprures per Shqiperine. "padyshim, qe ishte goli me i paharruar dhe me i rendesishem per mua. I dhashe barazimin ekipit dhe morrem ate pike per te cilen kishim ardhur. Zhvilluam nje ndeshje te mire si ekip dhe arritem te largohemi me pike. ndeshja e rradhes eshte po aq e rendesishme dhe nuk duhet ta nenvleresojme", u shpreh Muzaka perpara mediave pas perfundimit te takimit

Kel Naraçi

busy
komente