HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 05 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Euro 2012/ FSHF publikon cmimet e biletave per Shqiperi-Luksemburg
nga AlbaniaSoccer   E diel, 05 Shtator 2010 22:12   pdfShtypEmail

bileta_per_ndeshjeGjate dites se djele FSHF ka publikuar cmimet e biletave per hyrjen ne stadium ne takimin e te martes Shqiperi-Luksenburg. Ndryshe nga ndeshjet miqesore, kete rradhe biletat do te kene nje cmim disi me te larte.

Çmimet e biletave

Tribuna kryesore   5 mije leke

Tribuna D2 1 mije leke

Tribunat D1 dhe D3     700 leke

Tribunat C dhe E 200 leke


Enea Shtrepibusy
komente