HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 21 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Euro 2012/ 800 tifoz nga Bosnja, me 8 tetor ne “Qemal Stafa”
nga AlbaniaSoccer   E premte, 24 Shtator 2010 22:10   pdfShtypEmail

bosnia_hercegovinaNe 8 tetor ne “Qemal Stafa” do te zhvillohet ndeshja Shqiperi-Bosnje Hercegovina. Tifozet boshnjak do te udhetojne drejt Tiranes te organizuar dhe vec lajmerimit zyrtar ne faqet e tyre te internetit ne ditet e fundit kane kontaktuar edhe me FSHF-ne. Boshnjaket njihen si nje nga tifozerite me te rremujshme dhe te mireorganizuara ne rajon dhe kane kerkuar tu rezervohen plot 800 bileta per kete takim. Boshnjaket do te qendrojne ne tribune D3 dhe masa te larta sigurie do te kete ne sektorin ku do te vendosen.

Enea Shtrepi


busy
komente