HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Bizhdili-Ndroqi-Sula mungojnë në stadium
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 27 Shtator 2010 19:39   pdfShtypEmail

ylli_ndroqiNë ndeshjen Shkumbini-Besa kanë munguar në tribunen VIP te stadiumit dy presdientët e skuadrave Ylli Ndroqi i Shkumbinit dhe Nexhat Bizhdili i Besës. Presidenti peqinas ka qënë i angazhuar me bizenset e tij jashtë Shqipërisë, ndëkrohë që bosi kavajas për të shmangur tensione të mundshme ka preferuar ta ndjekë ndeshjen nga TV. Ndërkohë në sy ka rënë edhe mungesa e dputetit të Peqinit Dashnor Sula i cili nuk qe fare prezent gjatë ndeshjes.  Ai njihet si nëj tifoz i zjarrtë i skuadrës së tij.


Andi Kodra


busy
komente