HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 05 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kercenimi/ Qemal Stafa do mbylle dyert per kombetaren
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 27 Shtator 2010 22:07   pdfShtypEmail

stadiumi_kombetar_qemal_stafa_thumbStadiumi kombetar “Qemal Stafa” do te mbylle dyert per kombetaren shqipetare. Kercenimi vjen nga drejtoria e stadiumit e cila thekson se nuk do te lejohet te luhet asnje ndeshje e perfaqesueses kuqezi pasi FSHF-ja nuk ka shlyer detyrimet. Sipas drejtorit te stadiumit Gazmend Sallaku, Federata Shqipetare e Futbollit nuk ka shlyer detyrimet qe nga viti 2008, duke iu referuar qerase qe duhet paguar per te luajtur ne kete impiant.

Enea Shtrepi


busy
komente