HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 07 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Euro 2012/ Kombetarja nis grumbullimin te djelen
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 29 Shtator 2010 22:28   pdfShtypEmail

kombetarja_stervitjeKombetarja shqipetare do te nis grumbullimin per dy ndeshjet e rradhes ne eleminatoret e Euro 2012-s te djelen. Kuqezinjte do te grumbullohen kete fundjave ne Durres, per te qendruar ne hotel “Dyrrahu”. Te henen pritet qe kroati i perfaqesueses shqipetare Josip Kuzhe te kete te gatshem te gjithe kontigjentin e lojtareve qe ai do te kete ne dispozicion, listen e te ciles do ta beje publike vetem gjate te enjtes.

Enea Shtrepi


busy
komente