HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 26 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Kuzhe ne gjendje te rende shendetsore, shtrohet ne spital
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 30 Shtator 2010 17:49   pdfShtypEmail

josip_kuzheTrajneri i kombetares Josip Kuzhe eshte shtruar sot ne spitalin ushtarak dhe pas kontrollove te menjehershme mjeksore eshte konstatuar se kroati ka pesuar nje goditje ne koke (hemoragji cerebrale). Kuzhe do te largohet me urgjence nga Shqiperia per tu kuruar jashte vendit.

Stafi i Albaniasoccer.com i uron Kuzhes sherim sa me te shpejte.

Enea Shtrepi

busy
komente