HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Trajneri Kuzhe ne gjendje te stabilizuar
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 30 Shtator 2010 22:20   pdfShtypEmail
josip_kuzheTrajneri i perfaqesueses se Shqiperise, Kroati Josip Kuzhe do te vazhdoje te qendroje ne spitalin Amerikan ne Tirane dhe nuk do te transportohet per momentin jashte Shqiperise. Gjendja shendetsore e tij eshte pak me e stabilizuar se ajo e fillimit, por perseri trajneri Kroat vazhdon te jete nen monitorin e doktoreve.

Trajneri Kuzhe sot pasdite pesoi hemoragji cerebrale dhe fillimisht gjendja e tij u konstatua jo normale. Momentalisht ai ndodhet ne Spitalin Amerikan ku pritet te qendroje per nje afat te pacaktuar.

Enea Shtrepi

busy
komente