HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 23 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Armand Duka: Kuzhe nuk do te drejtoj Shqiperine ne dy ndeshjet e rradhes
nga AlbaniaSoccer   E premte, 01 Tetor 2010 10:50   pdfShtypEmail
josip_kuze_armand_dukaPresidenti i Federates Shqiptare te Futbollit Armand Duka ka deklaruar per mediat se trajneri i kombetares se Shqiperise Josip Kuzhe nuk do ta drejtoje Shqiperine ne dy ndeshjet e ardhshme eliminatore.

"Trajneri eshte ne gjendje te stabilizuar, por ai nuk do te jete ne drejtim te skuadres per dy ndeshjet e ardshme eliminatore. Shendeti i tij eshte prioriteti yne dhe i familjes se tij", u shpreh presidenti i Albanian FA Armand Duka 

Klevis Bejkolli

busy
komente