HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 08 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
EURO 2012/ Lista e futbollisteve per ndeshjet me Bosnje Hercegovinen e Bjellorusine
nga AlbaniaSoccer   E premte, 01 Tetor 2010 19:49   pdfShtypEmail

Kombetarja-e-ShqiperisePortiere

Arjan Beqaj

Samir Ujkani

Isli Hidi

Mbrojtes

Armend Dallku

Elvin Beqiri

Admir Teli

Ansi Agolli

Kristi Vangjeli

Andi Lila

Endri Vrapi

Lorik Cana

Mesfushore

Ervin Skela

Ervin Bulku

Altin Lala

Klodian Duro

Gilman Lika

Jahmir Hyka

Gjergji Muzaka

Emiljano Vila

Elis Bakaj

Sulmues

Erjon Bogdani

Hamdi Salihi

Edmond Kapllani


busy
komente