HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Te gjithe kuqezinjte e kombetares te marten vizite Kuzhes
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 04 Tetor 2010 22:13   pdfShtypEmail

kombetarja_stervitjeFutbollistet e kombetares shqipetare kane nisur nga e djela grumbullimin ne Durres, ne hotel “Dyrrah” edhe pse kete rradhe mungon trajneri Josip Kuzhe. Kuqezinjte kane shkuar individualisht per te takuar kroatin ne spitalin ku qendron i shtruar dhe pas kesaj kane menduar te zhvillojne nje tjeter vizite gjate te martes ose te merkures kesaj rradhe e gjithe skuadra. Do te jete stafi mjeksor qe do te vendose nese do te lejoje kete vizite pasi te shohe gjendjen shendetesore te Kuzhes, por duke pare permiresimin e diteve te fundit me shume mundesi kjo vizite zyrtare mund te behet.

Enea Shtrepi


busy
komente