HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Stervitje ne Kavaje nen shi
nga AlbaniaSoccer   E martë, 05 Tetor 2010 19:55   pdfShtypEmail
kombetarja_stervitjeEkipi kombetar ka zhvilluar seancen e radhes ne stadiumin “Besa” te Kavajes. Nen nje shi te imet dhe mot te vrenjtur kjo seance ka zgjatur rreth 60 minuta. Nen urdhrat e trajnerit Dzmeal Mustendanagicc futbollistet e kombetares kane zhvilluar nje seance jo shume intensive. Fillimisht kane bere streaching, me pas ushtrime me top, gjuajtje, nje test brenda ekipit dhe pak vrap ne fund te stervitjes. Ekipi gjate testit ka qene ne forme dhe jane shenuar shume gola. Trajneri u duk i kenaqur, megjithese ka ende dy dite kohe per ta pregatitur ekipin. Ai nuk e ka zgjedhur ende formacionin titullar, por nga sa u pa nuk do te kete aspak ndryshim nga ndeshja e fundit me Luksemburgun.

Andi Kodra

busy
komente