HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Ministri Xhaferri viziton Kuzhen e konfirmon mungesen e teknikut te premten
nga AlbaniaSoccer   E martë, 05 Tetor 2010 22:23   pdfShtypEmail

josip_kuzheMinistri i Sporteve Ferdinand Xhaferri ka vizituar gjate te martes paradite trajnerin e kombetares Josip Kuzhe, ne spitalin amerikan ku kroati qendron i shtruar prej disa ditesh.  Pas nje takimi disa minutesh, ministri Xhaferri ka deklaruar per mediat se gjendja shendetesore e trajnerit kroat eshte permiresuar  ndjeshem ne krahasim me ditet e kaluara. Ashtu si grupi i mjekeve te ketij spitali edhe ministri i Sporteve ka pohuar se Kuzhe nuk do te jete ne fushe diten e ndeshjes, perballe Bosnje Hercegovines. Ne ndeshjen e te premtes, kombetarja shqipetare do te drejtohet nga zevendesi i Kuzhes, Xhemal Mustedanagic dhe drejtori teknik i FSHF-se, Astrit Maci.

Enea Shtrepi


busy
komente