HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Euro 2012/ Te gjithe syte nga Kuzhja per formacionin anti Bosnje
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 06 Tetor 2010 22:32   pdfShtypEmail

josip_kuzheJo vetem tifozet kuqezi por e gjithe Shqiperia i ka syte te Josip Kuzhe. Edhe pse nga pankina do te drejtoje ndihmesi i tij Xhemal Mustedanagiç, do te jete kroati ai qe nga spitali do te ndertoje formacionin dhe do ti jape zevendesit e tij direktivat se si kuqezinjte duhet te luajne ne kete takim. Gjithashtu, mesohet se ne dhomen ku Kuzhe qendron i shtruar ne spital, atij do ti mundesohet nje televizor dhe nje telefon celular. Persa i perket formacionit, Kuzhe pritet qe te vendose vetem ne oret para ndeshjes ne diten e premte.

Enea Shtrepi


busy
komente