HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Euro 2012/ Futbollistet vizite trajnerit ne spital, I dhurojne shallin kuqezi kroatit
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 06 Tetor 2010 22:37   pdfShtypEmail

shalli_kuq__eziGjate te merkures tre nga titullaret e kombetares shqipetare kane vizituar Kuzhen ne spitalin amerikan ku ai qendron i shtruar prej afro nje jave. Cana, Duro e Kapllani jane zgjedhur si perfaqesia e skuadres per te takuar dhe bere nje dhurate simbolike trajnerit kroat. Te tre futbollistet kane qendruar per disa minuta ne dhomen e Kuzhes, e kane biseduar me te jo vetem per gjendjen e tij shendetesore por dhe per ndeshjen e te premtes kunder Bosnjes. Ne fund, futbollistet i kane dhuruar atij shallin kuqezi, ate te kombetares te cilin Kuzhe mban ne qafe kur luan Shqiperia.

Enea Shtrepi


busy
komente