HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Euro 2012/ Susic me Bosnjen e tij synon vetem fitoren ne Tirane
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 07 Tetor 2010 19:25   pdfShtypEmail

safet_susicMesditen e se enjtes ka mberritur ne Tirane Kombetarja boshnjake e cila do te kerkoje fitoren perballe perfaqesueses shqipetare ne “Qemal Stafa”.“Eshte nje ndeshje e veshtire per te dyja skuadrat. E di qe Shqiperia ka permiresuar lojen e saj, madje ka 7 ndeshje pa humbur. Por pas humbjes me Francen, per ne eshte kthyer ne detyrim fitorja. Kam besim te lojtaret e mi dhe shpresoj qe te dalim me rezultat pozitiv nga Tirana”, thekson tekniku boshnjak, Safet Susic. 

Enea Shtrepi


busy
komente