HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Euro 2012/ Kryeministri Berisha, tifozi special per kombetaren ndaj Bosnjes
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 07 Tetor 2010 19:55   pdfShtypEmail

sali_berishaKryeministri i Shqiperise Sali Berisha ka konfirmuar permes stafit te tij se do te jete i pranishem ne mbremjen e 8 tetorit ne stadiumin kombetar “Qemal Stafa”, per te ndjekur ndeshjen me Bosnjen. Ai do te qendroje i ulur se bashku me homologun e tij Boshnjak ne sektorin ku qendrojne figurat VIP. Kryeministri Berisha shfaqet pas shume kohesh mungese ne ndeshjet e kombetares.

Enea Shtrepi


busy
komente