HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja / Mbyllen dyert për gazetarët
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 07 Tetor 2010 22:19   pdfShtypEmail

gazetaret_qemal_stafa_thumbNë strvitjen e djeshme nuk janë lejuar që të hyjnë në mjediset e stadiumit gazetarët e pranishëm., Në një urdhër të drejtuesve të FSHF, nuk është lejuar asnjë gazetar që të jetë i pranishëm afër skuadrës. Madje gazetarët nuk janë lejuar as në tribunë, ndëkrohë që ishte e ndaluar rreptësisht që të fotografojë apo të filmoje me kamera. Kjo në fakt ngjalli habi, pasi në stërvitjet e mëparshme të kombëtares nuk ka patur rregulla të tilla kaq strikte. Gjithsesi, kjo rregullore si duket po zbatohet duke ndjekur rrugen e skuadrave te huaja qe kur vizitojne vendin tone e preferojne stervitjen me dyer te mbyllura

Andi Kodra


busy
komente