HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ervin Skela: Nuk me erdhi aspak keq qe nuk isha titullar
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 09 Tetor 2010 05:20   pdfShtypEmail
skela_greuther_albania_thumbErvin Skela, i cili akoma nuk ka gjetur nje ekip per tu aktivizuar, nuk u ndje i indinjuar per lenien ne stol duke mos e filluar ndeshjen ndaj Bosnies si titullar. "Nuk me erdhi aspak keq qe trajneri zgjodhi te luante me Bogdanin dhe Salihin. Zgjedhjet behen per te miren e ekipit pastaj une pata mundesine time ne pjesen e dyte. Hyra me qellimin qe te arrinim me te miren dhe ja arritem te merrnim nje barazim teper te rendesishem per ne. U gezova shume per golin e Klodit. Ishte nje gol fantastik. Ato gola vetem ai mund ti shenojne. Ky rezultat na jep shume besim ne mundesite tona dhe na jep krah qe te shkojme ne Bjellorusi te bidur se mund te arrijme diqka pozitive.Gjithashtu jam i kenaqur qe vazhdojme te jemi ne vend te pare fale barazimit midis Luksemburgut dhe Bjellorusise", perfundoi Skela i cili per here te pare gjate ketyre eliminatoreve nuk ishte kapiten i ekipit.

Kel Naraci

busy
komente