HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Euro 2012/ Te djelen kombetarja niset drejt Bjellrusise
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 09 Tetor 2010 23:16   pdfShtypEmail

Kombetarja-e-ShqiperiseKuqezinjte do te nisen te djelen ne oren 16:00 drejt  Bjellrusise, aty ku te marten do te luajne ndeshjen e rradhes per kualifikueset e Euro 2012. Kombetarja shqipetare nen drejtimin e boshnjakut Dzemal Mustedanagic pritet te zhvilloje dy seanca stervitore ne qytetin ku do te zhvillohet takimi dhe te henen pasdite do te zhvillohet edhe stervitja zyrtare ne stadiumin ku do te luhet ky takim.

Enea Shtrepi


busy
komente