HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Euro 2012/ Bjellrusi-Shqiperi luhet ne oren 19:30
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 09 Tetor 2010 23:23   pdfShtypEmail

kombetarja_stervitet1Ndeshja e gjashte per grupin D, mes Bjellrusise dhe Shqiperise do te zhvillohet te marten ne Minsk. Ky takim do te luhet ne oren 19:30. Te dyja skuadrat jane me pike te barabarta ne grupin D me nga pese pike, por Shqiperia renditet e dyta pas Frances me golavarazh me te mire se europiano lindoret.

Enea Shtrepi


busy
komente