HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 03 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Lorik Cana ambasador i Unicefit
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 09 Tetor 2010 23:30   pdfShtypEmail

lorik_canaUnicef ka zgjedhur sot dy ambasadoret shqipetare per mbrojtjen e te drejtave te femijeve. Lorik Cana dhe Jozefina Topalli kane marre kete vlersim ne nje ceremoni te zhvilluar ne hotel “Sheraton”. Futbollisti eshte vlersuar per kontributin e tij ne jeten sportive por dhe jashte saj, e gjithashtu ai ka merituar kete cmim dhe per  faktin se shpesh here eshte treguar aktiv duke ndihmuar njerezit ne nevoje. Kryeparlamentarja Topalli gjithashtu ka nje merite te padiskutueshme ne perkrahjen e njerezve ne nevoje e se bashku me Lorikun kane marre kete cmim.

Enea Shtrepi


busy
komente