HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 03 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Klodian Duro : Nuk duhet te dalim pa pike nga Bjellorusia
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 11 Tetor 2010 12:45   pdfShtypEmail

klodian__duroMesfushori elbasanas Klodian Duro i cili ishte dhe autori i golit te barazimit ndaj Bosnie Hercegovines shprehet optimiste per ndeshjen qe do te luhet diten e neserme ne stadiumin “Dinamo Stadio”, ne oren 19:30.

“Brenda skuadres ka futbolliste te mire dhe secili prej tyre ka mundesin e tij per te treguar me te miren. Duhet te tregojme qe jemi nje grup i bashkuar pavaresisht mungesave qe kemi dhe mbi te gjitha te tregojme  qe jemi te afte te ruajme kete vazhdimesi. Sduhet te dalim duarbosh nga Minsku”.

Kel Naraçi


busy
komente