HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 05 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Formacioni i mundshem anti Bjellorusi
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 11 Tetor 2010 21:25   pdfShtypEmail

Kombetarja-e-ShqiperiseSkuadra kombetare neser ne oren 19:30 do te luaje ndeshjen e katert te vlefshme per eleminatoret e Europianit 2012. Zevendesuesi i Kuzhes, Dzemal Mustedanagiç ka gjetur dhe zevendesuesin e Canes per kete ndeshje qe do te jete shkodrani Elvin Beqiri. Nga minuta e pare pritet te luaje dhe vlonjati Skela, i cili do te luaj pak me i terhequr se sulmuesi shkodran Salihi.

Formacioni i mundshem :

Beqaj (portier)

Teli-Beqiri-Vangjeli-Dallku (mbrojtes)

Duro-Lila-Bulku-Agolli (mesfushor)

Skela-Salihi (sulmues)

Kel Naraçi


busy
komente