HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Cana udheton drejt Turqise per tu bashkuar me Gallatasarajin
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 11 Tetor 2010 22:38   pdfShtypEmail

lorik__canaj_gallatasarajLorik Cana nuk ka mundur te jete pjese e kombetares shqipetare per takimin e neserm kunder Bjellrusise. Demtimi ne kavilje i pesuar ne ndeshjen me Bosnjen pas nje dyluftimi me Dzekon, ka bere qe Loriku te mos jete i disponueshem per kete takim, duke u bere keshtu mungesa me e madhe per kombetaren kuqezi. Cana ka udhetuar drejt Turqise per tu bashkuar me skuadren e Gallatasarajit ku do te vazhdoje fazen e rehabilitimit. Kosovarit do ti duhen edhe dhjete dite te tjera per te kaluar demtimin ne kavilje.

Enea Shtrepi


busy
komente