HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 30 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Lojtaret rikthehen ne skuadrat e tyre
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 13 Tetor 2010 23:01   pdfShtypEmail

Kombetarja-e-ShqiperisePasi kane perfunduar ndeshjen me Bjellrosine dhe jane kthyer ne Shqiperi, lojtaret e kombetares sone qe luajne jashte vendit jane larguar per tu bashkuar me skuadrat ku aktivizohen. Gjate mesdites thuajse te gjithe kuqezinjte i jane drejtuar aeroportit “Nene Tereze”, per  tu larguar nga Shqiperia. Tani do ti duhet te rikthehen serish ne 17 nentor kur do te zhvillohet miqesorja kunder Maqedonise. Ky takim do te luhet ne stadiumin Skenderbeu te Korces.

Enea Shtrepi


busy
komente