HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Platini pritet nga Edi Rama ne kompleksin “Skender Halili”
nga AlbaniaSoccer   E martë, 19 Tetor 2010 13:51   pdfShtypEmail

stadiumPresidenti i UEFA-s, Mishel Platini eshte pritur nga kryebashkiaku i Tiranes z.Edi Rama ne kompleksin “Skender Halili”, reth ores 14:15 ku dhe beri inagurimin e dy fushave te shtruara me bare artificial. Ne nje konference te shkurter para inagurimit kane folur te tre personalitet Platini, Rama dhe Duka. Ndermjet kreut te bashkise dhe atij te FSHF-se, nuk kane munguar batutat. Te pranishem kane qene dhe shume figura te klubit te Tiranes si Agustim Kola, trajneri aktual i Tiranes Nevil Dede si dhe shume gazetare.

Klevis Bejkolli


busy
komente