HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Gusht 2020
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova
Kombetarja/ Lista per ndeshjen miqesore me Maqedonine
nga AlbaniaSoccer   E premte, 12 Nentor 2010 13:44   pdfShtypEmail
kombetarja_stervitjeTrajneri i kombetares se Shqiperise Josip Kuzhe ka shpallur listen e lojtareve qe do te grumbullohen per takimin miqesor me skuadren e Maqedonise. Bie ne sy thirrja e portierit Orges Shehi dhe te riut Ledjan Memushaj. Nuk jane grumbulluar portieri beqj i demtuar, portieri Hidi, mbrojtesi Elvin Beqiri si dhe sulmuesi Erjon Bogdani

 1. Samir   Ujkani  Novara
 2. Orges   Shehi  Skenderbeu
 3. Lorik   Cana  Gallatasaray
 4. Armend  Dallku  Vorskla Poltava
 5. Admir   Teli  Qaraback
 6. Endrit   Vrapi  Skenderbeu
 7. Andi   Lila  Tirana
 8. Kristi   Vangjeli  Aris Selanik
 9. Ansi   Agolli  Qaraback
 10. Altin   Lala  Hanover 96
 11. Klodian   Duro  Lask Linz
 12. Ervin   Bulku  Hajduk Split
 13. Emilian   Vila  Dinamo
 14. Gilman   Lika  Diarbakispor
 15. Jahmir   Hyka  Panionios
 16. Ervin   Skela  pa klub
 17. Gjergj   Muzaka  Dinamo
 18. Ledian   Memushaj Chievo
 19. Hamdi   Salihi  Rapid Viena
 20. Ahmed   Januzi  Vorskla Poltava
 21. Elis   Bakaj  Dinamo

  Trajner:

  Josip Kuzhe

  Programi i grumbullimit:

  Date 14.11.2010   fillon grumbullimi ne qytetin e Pogradecit ne “Hotel 1 Maji”

  Date 14.11.2010  ora 15:00 stervitje ne stadiumin e Pogradecit

  Date 15.11.2010  ora 10:00 stervitje ne stadiumin e Pogradecit

  Date 15.11.2010  ora 15:00 stervitje ne stadiumin e Pogradecit

Date 16.11.2010  ora 15:00 stervitje ne stadiumin e Pogradecit

Lysien Nurishmi

busy
komente