HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Altin Haxhi, ftese nga trajneri Kuzhe
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 28 Shtator 2009 23:57   pdfShtypEmail
haxhi_bullgari1Trajneri i Kombetares Josip Kuzhe i ka derguar nje ftese per grumbullim perpara ndeshjes me Suedine mbrojtes-mesfushorit te majte te Apoel, Altin Haxhi i cili pritet te aktivizohet ne rolin e mbrojtesit te majte ne takimin ndaj Suedise. Haxhi eshte thirrur nga trajneri Kuzhe sepse te dy kandidatet per te luajtur si mbrojtes te majte, Ansi Agolli (i pezulluar per shkak kartonash) dhe Kristi Vangjeli (i demtuar) nuk mund te luajne ndaj Suedise, nderkohe qe eksperimenti Beqiri doli i deshtuar qe ne pjesen e pare te ndeshjes ndaj Danimarkes. Haxhi aktualisht luan me Apoel, me te cilen fitoi titullin e kampionit ne Qipro dhe luan ne kete periudhe ne Champions league - Liga e Kampioneve

Enea Shtrepi

busy
komente