HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kuzhe pubikon listen anti Suedi
nga Klevis Bejkolli   E mërkurë, 30 Shtator 2009 21:09   pdfShtypEmail

josip_kuzheTrajneri i kombëtares Shqiptare Josip Kuzhe ka publikuar listën e lojtarëve që do të grumbullohen për ndeshjen me Suedinë e cila do të luhet më datë 14-10-2009 .

1. Isli Hidi

2. Samir Ujkani

3. Armend Dallku

4. Andi Lila

5. Franc Veliu

6. Debatik Curri

7. Altin Haxhi

8. Elvin Beqiri

9. Lorik Cana

10. Ervin Bulku

11. Jetmir Sefa

12. Jahmir Hyka

13. Emilian Vila

14. Gilman Lika

15. Ervin Skela

16. Klodian Duro

17.Elis Bakaj

18. Hamdi Salihi

19. Erjon Bogdani

20. Edmond Kapllani

21. Besart Berisha

Trajner

Josip KUZHE


busy
komente