HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Programi stervitor i ekipit kombetar
nga AlbaniaSoccer   E premte, 02 Tetor 2009 12:30   pdfShtypEmail

skela_dallku_cana1_375891509Programi stervitor i ekipit kombetar “A” per grumbullimin e datave 06-

15.10.2009 per ndeshjen Suedi – Shqiperi


Dt 06.10.2009

Ekipi kombetar “A” grumbullohet ne Hotel Residenz Limburgerhof (Frankfurt)

Ora 18.00 Stervitje


Dt 07.10.2009

Ora 10.00 Stervitje

Ora 18.00 Stervitje


Dt 08.10.2009

Ora 10.00 Stervitje

Ora 18.00 Stervitje (ndeshje e shkurter)


Dt 09.10.2008

Ora 18.00 Stervitje


Dt 10.10.2009

Ora 15.00 Ndeshje miqesore (Greuther Furth - Shqiperi)


Dt 11.10.2009

Ora 18.00 Stervitje


Dt 12.10.2009

Ora 18.00 Stervitje


Dt 13.10.2009

Ora 13.00 Nisja per Suedi

Ora 20.00 Stervitje zyrtare ne “Rasunda Stadium”


Dt 14.10.2009

Ora 20.45 Ndeshja Suedi – Shqiperi ne “Rasunda Stadium”

FSHF


busy
komente