HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Hidi me të verdh, Krivbas humbet
nga AlbaniaSoccer   E diel, 04 Tetor 2009 11:08   pdfShtypEmail

isli_hidi_karton_verdhSkuadra e Shqiptarëve në kampionatin ukrahinas Krivbas ka humbur dje në minutën e 90-të duke pësuar gol pikërishtë atehere kur mendohej se do të vinte dhe pika e dytë për ta në kampionat. Isli Hidi ka qenë titullar dhe në mitën e 38-të, është ndëshkuar me karton të verdh. Ervin Bulku ka lënë fushën e lojës në minutën e 57-të, kurse Agolli nuk është aktivizuar. Në këtë ndeshje është rikthyer dhe kapiteni Dorian Bylykbashi për 15-të minuta. Ndeshjen e ardheshme fantazisti mendohet ta fillojë nga minuta e parë duke parë dhe rikuperimin e shpejtë të tij pas heqjes së gurit në veshka.

Kel Naraci


busy
komente