HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 21 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ervin Bulku lendohet ne Ukraine
nga AlbaniaSoccer   E diel, 04 Tetor 2009 14:12   pdfShtypEmail

bulku_demtohet_krivbasNe humbjen qe Krivbas pesoi ne kampionat dje, mesfushori i kombetares shqiptare Ervin Bulku ka pesuar nje demtim  dhe eshte detyrurar te largohet nga fusha e lojes ne minuten e 57-te. Stafi i trajnerit Kuzhe ka konfirmuar per Albaniasoccer.com se ndonese i lenduar, ai do te grumbullohet ne Gjermani. “Akoma nuk dihet i sakte demtimi por Bulku do te jete ne Gjermani ne grumbullim dhe aty do te behet evaluimi i plote i tij”, theksoi burimi

Enea Shtrepi


busy
komente