HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Bundesliga 2 / "Terbohet" Besart Berisha
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 02 Shkurt 2011 10:29   pdfShtypEmail
besart_berisha_training_thumbArminia e Bielefeldit eshte mposhtur kete fundjave qe kaloi 3-1 ne shtepi nga ekipi i kryeqytetit Gjerman Hertha e Berlinit, por sulmuesi jone nuk ka qene i grumbulluar fare, pra as ne stolin e rezervave per kete takim. Biondi Shqipetar pati deklaruar perpara grumbullimit se: "Jam i bindur se do te rikthehem fuqishem pas kesaj faze stervitore te shkelqyer qe kemi bere". Por kur ai pa qe nuk u grumbullua fare leshoi nje deklarate tjeter pas humbjes se ekipit te tij. "Jam i revoltuar dhe i merzitur pas kesaj situate. Une personalisht kam menduar qe ne fillim te ketij sezoni  do te kontriboja fort qe ekipi te arrije objektivat. Une shpresoj te bind trajnerin qe ai te kete me shume besim tek une", perfundoi deklaraten ish-sulmuesi i Hamburgut. 

Skerdilaid Sulozeqi

busy
komente