HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Kuzhe publikon formacionin anti Slloveni
nga AlbaniaSoccer   E martë, 08 Shkurt 2011 23:47   pdfShtypEmail

josip_kuzheTrajneri i kombetares Josip Kuzhe ka pergatitur formacionin qe do te hedhe ne fushe neser kunder Sllovenise. Kroati po e pergatit kete ndeshje miqesore si te jete nje nga kualifikueset e rradhes. Kuzhe do te aktivizoje titullaret dhe ata qe po kalojne formen me te mire ne klubet ku luajne.  Ne porte do te luaj Ujkani. Ne mbrojtje Dallku ne krahun e djathte, Cana dhe Teli ne qender, Vangjeli ne krahun e majte. Lila bashke me Lalen do luajne ne qender, Agolli nga e majta ndersa Duro nga e djathta. Ne sulm Bogdani dhe Salihi.

Ndeshja miqesore Shqiperi-Slloveni do te luhet neser ne stadiumin “Qemal Stafa” ne oren 20:00 dhe do te drejtohet nga nje treshe gjyqtaresh grek.

Enea Shtrepi


busy
komente