HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kuzhe niset drejt Gjermanise, lojtaret pasojnë
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 05 Tetor 2009 11:58   pdfShtypEmail
josip_kuzheTrajneri i kombetares Josip Kuzhe u nis sot drejt Gjermanise aty ku skuadra perfaqesuese e Shqiperise do te zhvilloje periudhen pergatitore perpara takimit te fundit eliminator ne grup ndaj Suedise me 14 nentor, ne Suedi. Lojtaret do te udhetojne drejt Gjermanise, neser dhe pritet ti bashkohen stafit drejtues dhe trajnerit diten e Marte dhe te Merkure.

Altin Ngjela

busy
komente