HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Erjon Bogdani: Nuk kisha rendiment nga mbingarkesa
nga AlbaniaSoccer   E diel, 13 Shkurt 2011 21:43   pdfShtypEmail
erion_bogdani_cezenaSulmuesi i kombetares shqiptare Erjon Bogdani sot ka luajtur per 90 minuta ne sfiden Cezena - Udineze, e fituar nga te ardhurit nga Udine me rezultatin 3-0. Ne perfundim te ketij takimi Bogu eshte shprehur shkurtimisht keshtu perpara mikrofonit te mediave Italiane: "Nuk kam arritur te shenoj ne kete takim per shkak se kam qene i lodhur per vet faktin se kam luajtur me kombetaren time po ashtu edhe ketu ne kampionat kemi patur ndeshje njera pas tjetres. Gjithashtu edhe regjimi stervitor ka qene i forte, cka ka bere te ndikoje te une", ka perfunduar bomberi kuq e zi .

Besi Donati

busy
komente