HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Shkurt 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore/ Shqiperi-Mali Zi ne 10 gusht
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 03 Mars 2011 20:28   pdfShtypEmail
Kombetarja-e-ShqiperiseShqiperia ka gjetur kundershtarin per miqesoren e 10 gushtit. Fqinjet e Malit te Zi do te na kthejne viziten qe kuqezinjte i bene ne 26 majin e vitit te kaluar. Shqiperi-Mali Zi do te zhvillohet ne muajin gusht ne stadiumin “Qemal Stafa”. Ne perballjen e fundit luajtur ne Podgorice, Shqiperia fitoi me rezultatin 1-0 me golin e shenuar nga bomberi shkodran Hamdi Salihi. Malazezet kane pranuar ftesen dhe tani mendojne te hakmerren duke fituar ne Tirane.

Pirro Nika

busy
komente