HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Erjon Bogdani: Na pret nje ndeshje e veshtire
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 24 Mars 2011 21:58   pdfShtypEmail
bogdani_ndaj_danimarkesDy dite para sfides teper delikate per kombetaren tone kunder Bjellorusise sulmuesi kryesor i Shqiperise Erion Bogdani e konsideron takimin kualifikues ndaj ish sovjetikeve shume delikat dhe te rendesishem. "Bjellorusia ka nje ekip te mire dhe per ne do te jete e veshtire per te arritur nje rezultat pozitiv. Personalisht, jam optimist se ne do te arrijme te fitojme kunder tyre, por duhet te jemi te gjithe si grup ne dispozicion te trajnerit. Nuk duhet te harrojme qe perkrah nesh do te jene edhe te gjithe shqipetaret. Eshte detyrim per ne fitorja dhe ne do te bejme te pamundur ta marrim ate", ka perfunduar deklaraten autori i 6 golave kete sezon me Cesenen.

Andis Shoshi

busy
komente