HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ UEFA nuk denon Shqiperine
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 28 Mars 2011 18:55   pdfShtypEmail
uefa_logo1_703796564Ne ndeshjen e 7 qershorit Shqiperia do te jete e plote kunder Bosnje-Hercegovines. U perfol shume pas ndeshjes se shkelqyer kunder Bjellorusise se ne ndeshjen e radhes do te mungonin Cana dhe Lala sepse web-sajti i UEFA-s i tregonte keta futbolliste te skualifikuar pas kartonit te marre ne ndeshjen e fundit. Gjihcka ka ndodhur ndryshe sepse rifreskimi i fundit ne faqen zyrtare te UEFA-s tregon se kombetarja jone do te luaje e plote ne ndeshjen e radhes.
Nuk mbetet gje tjeter vecse te shpresojme te mos kemi demtime te futbollisteve tane ne kampionatet respektive ku luajne, edhe pse ne ate date pjesa me e madhe e kampionateve jane te mbyllura dhe futbollistet jane pushim.

Besi Donati

busy
komente